/

  Kurumsal

  Dental sektörde kullanılan ekipmanlar konusunda 10 yıldan fazla deneyimi bulunan tecrubeli ve üretici firmalardan sertifikalı teknisyenleri bünyesinde barındıran yeni, genç ve dinamik bir firma olan Dentatek; çözüme odaklı hizmet sunduğu yüzlerce diş hekimi müşterisinin verdiği memnuniyet desteğiyle diş hekimliği ürünleri sektöründe; özellikle teknik destek hizmeti konusunda önemli bir boşluğu doldurmaktadır.

       Diş ünitleri ve üzerinde kullanılan enstrumanlar ve aksesuarları dahil olmak üzere; Kopresörler, Otoklavlar, Cerrahi Aspiratörler ve Dijital Görüntüleme Cihazları hizmet yelpazemizin ana başlıklarını oluşturmaktadır. 

       Başta köklü İtalyan kuruluşu CEFLA grubunun markaları olan CASTELLINI, ANTHOS, STERN WEBER ve MYRAY olmak üzere DURR, VATECH, FARO, MOCOM, BIENAIR, CELITRON, SCHICK, EUROCOMPRESS gibi tanınmış markalara ek olarak daha bir çok marka cihaza teknik servis hizmeti verebilmekteyiz.  

       Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla çevremize hizmet sunmaktayız.

       Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve sektörümüzün gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. 
   
  X