/

  Cihaz Kısmi Yenileme

     


   Cihazlar eskidikçe, modül ve parçalarında yıpranmalar meydana gelmesi kaçınılmazdır. Dentatek olarak bu konuda da çözüm üretmekteyiz.
  Diş ünitlerinizin gider ve temiz su hortumları zamanla sertleşir. Normal basınç ve ufak kırılmalarla dahi patlama ve kaçırma yapabilecek duruma gelebilir. binlerce euroluk zarara yol açan bu tür örnekleri zaman zaman rastlamaktayız. 
  Ömrü 5 seneyi aşan cihazların genel kontrollerinin uzman teknik servis elemanları tarafından yaptırılması gerekir.
  Dentatek'i arayın. Kliniğinize gelip diş ünitinizin iç aksamlarını kontrol edelim. Sıkıntıları tespit ederek, riskleri ortadan kaldıralım.


       Ünitlerinizdeki plastik aksamlarda da zamanla sararma ve çizikler oluşabilir. Mümkün olan parçalar sökülüp, özenle, uygun biçimde boyanarak yenilenir ve ünitinizin görüntüsü düzgünleştirilir.

       Ünit ve tabure döşemeleri de bu yıpranmalardan payını alır. Kullanıldıkça ya da kazayla; sökülme, yırtık ve renk değişimleri meydana gelir. Bu da cihazın genel görünümünü bozar. Koltuk ve tabure döşemeleriniz aslına uygun olarak, renk kartelamızdan seçeceğiniz renklerde kaplanır. Bu sayede ünitinizin görüntüsü küçümsenmeyecek oranda güzelleştirilir.

  Cihazınızın plastik aksamlarında zaman geçtikçe sararmalar görülebilir. Bu aksamlar sökülerek orjinal renginde boyanarak cihazınız farklı bir görüntüye kavuşturulur.

  Buna benzer daha bir çok konuda size uygun ve hesaplı çözümleri üretebilmemiz için DENTATEK'i arayabilirsiniz.
  X