/

  Montaj Öncesi Yer Tespiti


  Bir cihaz satın alınmadan önce kurulum yapılacak yerin cihazın düzgün, verimli ve problemsiz çalışabilmesi açısından en uygun şekilde hazırlanması gerekir. Bu hizmete yer tespiti denir. Odanın hazırlanması, elektrik, su, hava, gider vb... gibi hazırlık ve tesisatlar doğru ve düzgün yapılmadığında sıkıntılara yol açabilir. Cihazda problemler oluşabilir. Oda ve zemin yeniden kırılıp yapılmak zorunda kalınabilir. Bu da tekrar eden gereksiz masraf ve sinir bozukluklarına yol açar. 
      
       Bütün bu işler yapılırken; alınan cihazı, çalışma yapısını ve en performanslı şekilde nasıl çalışabileceğini iyi bilen, uzman bir teknisyenin danışmanlığında ihtiyaç duyulur.
       Yerin hazırlığı aşamasında, cihazlar kurulmadan önce teknisyen çağrılır ve yerin yapımında görevli ustalara oda ve tesisat yapısı ile ilgili tüm bilgileri gerekirse şemalarla beraber izah eder. Yapım aşamasında karşılaşılacak çeşitli durumlarda yine teknisyen aranarak danışılabilir.
      
       Bu sayede kurulumun yapılacağı yer hem en muntazam ve ergonomik biçimde bitirilmiş olur hem de kurulum yapıldıktan sonra hekim ve asistanlar çalışırken cihazlardan maksimum performans alırlar.
      
       DENTATEK'ten bu konularda teknik yardım ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Kafanız rahat etsin istiyorsanız; unutmayın bir telefon uzağınızdayız!...
  X